logo

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

تعلیم و تربیه مهارت های فنی حرفه ای چین و شکاف خارجی چین

Oct 16, 2017


در سال 2014 و 2016، ساختمان ضد آب چینی سازماندهی شده است تیم دو دنباله با شرکت "صنایع بامزه جهانی جهان" بازی های المپیک به اصطلاح "جهانی صنعت بام" (که در آن "مسابقه IFD" نامیده می شود) حضور یافت؛ در سال های اخیر انجمن همچنین یک هیئت را برای بررسی سیستم آموزش و پرورش مهارت های حرفه ای اروپا سازماندهی کرده است. در چند سال گذشته، آموزش مهارت های حرفه ای و رقابت در صنعت ضد آب ساخت چین، مورد استفاده قرار گرفته است و برخی از نتایج قابل توجه است و حتی اساسی است. از طریق ارتباطات بین المللی، امیدوارم راهی مناسب برای توسعه صنعت آموزش عالی فراهم شود.

 

از طریق رقابت با رقبای خارجی و نظام آموزش و پرورش حرفه ای خارجی، تفاوت عمده ای در آموزش مهارت های فنی ضد آب در چین وجود دارد.

سیستم آموزشی و آموزش حرفه ای متفاوت است .

 

تقریبا تمام کشورهای اروپایی، به خصوص کشورهای آلمانی زبان، دارای یک سیستم صحیح مهارت فنی حرفه ای در صنایع مربوط به مهارت های دست ساز هستند. برای مثال، یک کارگر سقف باید سه سال تحصیل در یک مدرسه رسمی با تحصیلات ملی برای تبدیل شدن به یک تکنسین سقف. در آموزش بسیار حرفه ای حرفه ای، بر اساس کارکنان فنی از طریق انجمن ملی انتخاب داخلی، آموزش، توسط یکی از برجسته ترین کارگران برای کشورهای جهان مسابقات جوانان جوان.

 

و صنعت ساخت مواد در کشور ما یک سیستم آموزش حرفه ای مهارت های حرفه ای را ایجاد نکرده است، آموزش تنها اکتشاف اولیه است، در آینده ما همچنین باید برای کشور ما بر اساس صنعت ساختمان ضد آب ساخت و ساز حرفه ای آموزش و پرورش و سیستم آموزشی

ما هویت اجتماعی کارگران ماهر و وضعیت اجتماعی کارگران فنی را نداریم

 

در خارج از کشور، هیچ تبعیض شغلی وجود ندارد، دیدگاه حرفه ای برابر است، "یقه آبی" و "یقه سفید" حتی "یقه طلایی" حرفه ای بالا و پایین نیست. در همان زمان، مسیر شغلی خود را انتخاب کرده اند در فارغ التحصیلان دبیرستان، برخی از دانش آموزان در دبیرستان، کالج و بخش دیگر (بیش از نیمی از) در انتخاب مدرسه حرفه ای، دبیرستان در آینده تبدیل به یقه آبی، تبدیل شدن به کارگران ماهر و یا صنعتگران.

 

در حالی که یک تبعیض جنسیتی بزرگ در کشور ما وجود دارد، یا نابرابری نمایه حرفه ای است، فکر می کند حرفه ای بالا و پایین است، بعضی از آنها ارزش ندارد و یا حرفه تبعیض به ندرت بله اولین انتخاب حرفه ای است.علاوه بر این، درمان front- کارگران خطی و وضعیت وضعیت اجتماعی به رسمیت شناختن کافی نیستند. تعداد کمی از مردم مایل هستند این حرفه ها را انتخاب کنند و در صورت امکان فرصت خود را ترک کنند.

 

ما به فوریت نیاز داریم روح خاک روستا را پرورش دهیم

 

در خارج از کشور، هر دو در اروپا و ژاپن بسیار "روح" طرفدار، برخی از نجار سنتی، bricklayer، تحت تاثیر مکانیزاسیون صنایع بزرگ صنعتی و صنایع دستی مانند صنایع دستی هنوز هم حفظ شدت قوی است نوعی بسیار خوب منعکس شده در اخیر سال ها این نیز با لی لی کیانگ، نخست وزیر، "روح" بسیار سازگار قرار داده است.

 

در حال حاضر، جامعه ما تحریک کننده است، محیط زیست به طور کلی از "روح هنرمند" دقیق و تصفیه شده، صنعت ساخت و ساز ضد آب نیز ندارد. برای انطباق با توسعه وضعیت جدید، صنعت باید با ایجاد " روحیه کارکنان "قوانین، مقررات، سیستم تضمین و مکانیسم آموزش.

 

تفاوت های خاصی در آموزش مهارت های حرفه ای وجود دارد

 

آیا یک ساختار سقف ساختمانی: در ساخت سقف در کشور ما، لایه عایق حرارتی، لایه ضد آب، از جمله ساخت و ساز ضد آب ساختگی به طور جداگانه، و در خارج از کشور معمولا لایه بخار تله، عایق عایق، لایه ضد آب و لایه محافظ، سیستم آب مانند ساخت و ساز.

 

دومین حرفه حرفه ای است: کارگران سقف خارجی مدت زمان تئوری سیستم و مطالعه تمرین، بسیار بیشتر از کارگران خانگی است (نویسنده معاون کل دبیر کل انجمن ساخت و ساز ضد آب ساخت چین)


دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.