logo

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

بالا الاستیک ضد آب مواد--EPDM

Oct 20, 2017

مرور کلی به محصولات:

 

پلیمرEPDMنشت آب از مواد است یکی از جهان به رسمیت شناخته شده در پلیمر ضد آب مواد عملکرد عالی ترین مواد ضد آب الاستیک بالا است، بیشتر مورد استفاده در جهان نوع مواد ضد آب است، یکی از ترویج مهم جدید است شیمیایی مواد وزارت ساخت و ساز ساختمان."shendun"نام تجاری مواد ایزولاسیون epdm، تولید پلیمر لاستیکی الاستیک بدن نشت آب از مواد در سولفید اکستروژن پیوسته امروز جهان به عنوان یکی از پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری، کامپیوتر کنترل ثبات روند. انتخاب مواد شدت، پیشرفته فرمول، سازماندهی تولید مطابق با سیستم کیفیت ISO9001، تمام فرایند تولید تحت کنترل است، اطمینان حاصل شود که محصول با کارایی بالا، کیفیت بالا، ضد آب مواد مارپیچ تراکم بهتر است، بدون حباب, تفاوت عملکرد جانبی. عملکرد محصول ملاقات و یا بیش از استاندارد gb18173.1-2000، سطح پیشرفته محصولات مشابه در خارج از کشور رسیده است.

 

پلیmer EPDM waterpمواد بام با یک ساخت و ساز و کار سرد و وزن سبک و مقاومت در برابر پیری، عمر طولانی سلام لایهغلامرضا كششي تكميلي کوچک شدن و ترک خوردگی در تغییر شکل پایه و سازگاری قوی و گسترده استفاده از محدوده (- 40 ℃ به 100 ℃) و دیگر ویژگی عملکرد ضد آب عمر 50 سال به عنوان "پادشاه ممتاز است ضد آب است.

 

دامنه کاربرد:

 

انواع صنعتی، عمران ساختمان، پل تونل سد مخازن و سایر پروژه های ساختمانی و مختلف کار زیرزمینی آب نشت عایق

ذخیره سازی، حمل و نقل، ذخیره سازی

 

نورد مواد ضد آب و حمایت از چسب در اتاق ذخیره سازی خنک و تهویه مناسب و خشک و دور از منبع حرارتی باید ذخیره شود. چسب حلال های آلی است که قابل اشتعال است و باید در استفاده از ذخیره سازی و حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرد را شامل می باشد. دوره ذخیره سازی چسب حمایت از یک سال است و آن را در دوره های بعد استفاده می شود.

 

معرفی ساخت و ساز:

 

1. ریشه چمن باید صاف و خشک و تمیز و پدیده ترد شن و لایه بردار باید.

2. تمیز کردن ریشه های چمن و حذف اشیاء خارجی قبل از ساخت و ساز.

3. سیم پیچ ضد آب کاملا در سطح پایه برای استراحت استرس ورقه گسترش. با استفاده از چسب چسب پایه اعمال پایه و فلز سطح، هنگامی که چسب هستند اساسا غیر چوب، صاف و رب، فشردگی.

4. در هنگام قرار دادن رول دوم آن باید 100 mm در لبه اولین برجسته، نه اعمال چسب چسب بر اساس، و 3 برای قرار دادن ورق بر اساس کل تخمگذار کار پایان را فشار دهید. هنگام تخمگذار، هرگز فشار ضد آب مواد نورد.

5. پس از اتمام فروشگاه در سطح مردمی گیر، حلال های مخصوص شستشو قطعات با هم تداخل دارند با ورق دامان پس از اعمال چسب کاملا خشک درز در هر دو طرف با استفاده از چسب بعد از به طور کامل خشک، besmear دوباره بار دوم، پس از چسب خشک و نه چسب دست با غلتک با فشار دادن فشردگي.

6. توجه به آتش حفاظت در هنگام ساخت و ساز و تهویه خوب امکانات باید ارائه شده برای ساخت و ساز سایت.


دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.