logo

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

مزایای غشای ضد آب TPO از Shendun

Nov 09, 2017

مزایای TPO مواد نورد ضد آب چیست؟ موارد زیر در مورد مواد تخلیه ضد آب TPO موارد زیر است:


خواص EPDM و PVC با سیم پیچ ضد آب TPO، که دارای مقاومت اولیه، درجه پایین نرمی و قابلیت جوش پذیری آن است، به هم پیوسته است. بر خلاف پلاستیک های سنتی، این ماده الاستیسیته در دمای اتاق را نشان می دهد و می تواند مانند پلاستیک در دمای بالا


مواد نورد ضد آب TPO دارای عملکرد ماشینکاری خوب و خواص مکانیکی است و دارای خاصیت جوشکاری قوی است. پس از اضافه کردن یک لایه پارچه پلی استر بین دو لایه مواد TPO، می تواند خواص فیزیکی خود را افزایش دهد، مقاومت شکستگی، مقاومت شکستگی و مقاومت به سوراخ را افزایش دهد .


در عمل TPO ضد آب ضد پیری، استحکام کششی بالا، کشش، ساخت و ساز سقف مرطوب، نشت بدون ویژگی های جامع مانند لایه محافظ، ساخت و ساز راحت است، بدون آلودگی، بسیار مناسب است به عنوان یک لایه ضد آب صرفه جویی در انرژی بام .


محصولات نورد ضد عفونی TPO با توجه به هدف تقسیم می شوند


1. مواد نورد ضد آب TPO پیشرفته (H): مواد نورد ضد آب پلی اورتان ترموپلاستی تقویت شده توسط پارچه پلی استر در مرکز کویل.

2. Backliner TPO مواد نورد ضد آب (L): پلی اورتن ترموپلاستی مواد ضد آب ضد پارچه با پارچه های پلی استر غیر بافته شده در زیر سطح سیم پیچ.

3. مواد نورد ضد آب TPO همگن (P): بدون مواد تقویت کننده داخلی و یا پلیمرهای حرارتی کامپوزیت پلی اتیلن پلاستیکی مواد ضد آب ضد مواد.


به طور خلاصه، مواد نورد ضد آب TPO دارای مزایای مهمی در استفاده، فرآیند تولید و استفاده از آنها هستند و از کاربران برای مشاوره خوش آمدید!


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.