logo

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

نحوه انتخاب نشت آب از غشای

Oct 24, 2017

اگر شما توسعه دهنده اعم از اموال با توجه به نشت از صاحبخانه شکایت مواجه شده است؟ آیا آن بالای چکیدن توالت شده و مشکل اگر شما صاحب? این پدیده های طبیعی، نیست اما به دلیل بیش از حد معمول به صورت عادی در نظر گرفته می شود. توسعه دهندگان از دست دادن اعتماد به نفس در آب، مردم خانه به خوش شانس در مورد وضعیت خوش آمد می گوید، واقعا مردم فقط درمانده را نوشته.


مشکل این است که واقعا بسیار دشوار برای حل? خبرنگاران با سوال به چند علامت از نشت آب از کسب و کار کارشناسان شده است بسیار محکم پاسخ: "البته نه!" مهندسی ضد آب است بخش مهمی از طراحی, اما تیم طراحی کیفیت آب و کمبود دانش حرفه ای، ناشی در بی دلیل طراحی ساختمان منطقه وسیعی از نشت است که یکی از دلایل اصلی.


بنابراین، کارشناسان که طراحی مناسب عایق, دو تا انتخاب غشاء ایزولاسیون مناسب نشان می دهد. با این حال، انواع بسیاری از مواد ضد آب اشکال مختلف عملکرد های مختلف، سطح قیمت اختلاف روش های مختلف ساخت و ساز وجود دارد، بنابراین، ضد آب مواد انتخاب شده باید شرایط مهندسی را تامین کند.


اول از همه با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب مواد. توسعه املاک و مستغلات بسیار قوی است اما در سال های اخیر بسیاری از کسب و کار شناخته شده املاک و مستغلات در شمال اغلب به شمال و جنوب را تجربه در شمال، عایق کنید ناچار فاقد تطابق. لاستیک پلی استر تغییر یافته غشای آسفالت یا مقاوم در برابر آب چسب چسب پلیمری غشای جنوب بارانی, ضد آب انتخاب مواد از غشاء ضد آب مقاوم در برابر آب مانند لاستیک فیبر شیشه ای است. در حالی که سرد شمالی به خصوص در مناطق برفی برخی از غشاء ضد آب نمی تواند مقاومت در برابر دمای پایین فراست جابجا کردن تغییرات چرخه انقباض، پیری زودرس شکستگی. بنابراین، باید این مناطق را استفاده کنیداستحکام برشی پیوند تغییر یافته غشای آسفالتیا لحیم کاری مشترک از غشاء پلیمری اگر ضد آب استفاده تحمل دمای پایین مواد، باید توان معکوس سقف.


دوم، نقاط مختلف ساختمان مورد نیاز از مواد ضد آب نیست یکسان است، بلکه با توجه به شرایط محلی، با توجه به مواد ساخت و ساز. در ساختمان سقف و دیوار و ساختمان های زیرزمینی و آب توالت به عنوان ضروری توصیف می شود می تواند.


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.