logo

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

روش ساخت و ساز بالا پلیمر ضد آب نورد مواد پر روش

Nov 13, 2017

چسبناک کامل روش است که سیم پیچ و حرارت مواد نورد گسترش است. درشت مولکول آب نورد مواد قادر به اتخاذ روش ساخت و ساز کامل چوب روش تا چه مرحله می تواند? لطفا مقدمه زیر را مشاهده کنید.

 

(1)گسترش آغاز کویل:

 

در شروع ورق رنگی کنید موقعیت برای درز دامان بلند، کوتاه جهت نورد سیم پیچ حدود 1000 mm، بالابر آغاز شده است، باز تفنگ شلیک تفنگ اسپری سر و کویل 50 ~ l00mm فاصله و در سطح مردمی در 300 ~ زاویه 450 هدف شعله سیم پیچ و اتصال در gra اس اس ریشه سطح، در همان زمان پایین، داغ ذوب چسب سطح حرارت سیم پیچ و در سطح مردمی به خط چسب داغ ذوب ظاهر براق سیاه و سفید به حباب کمی کوچک به آرامی قرار کاشی کویل را در چمن، ریشه، درخشش و نورد قوی اگزوز ورق رنگی با اتصال مردمی.

 

(2)رول فروشگاه: غلتک منطقه بزرگ می توانید انجام پس از شروع و پایان غلتکی:

 

پرسنل ساختمان مقابل نورد غلتکی، و حرارت سیم پیچ و پایه در همان زمان فوق تنها دو طرف گرمایشی و گرمایش حرارت پهنای در حدود 150 متر واقع شده است. غلطک هستند بالای کلاف نورد و رول به آرامی رول به طور کامل گرم شوند و آنها همیشه آماده برای صافی رول و عرض درز آماده می پذیرند. پس از آن فرد با نخ پنبه در وسط وسط به دو طرف مواد نورد پا زدن رتبهٔ حباب و استفاده از تراشیدن به سرریز چسب گرم به درز لبه.


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.